Muniek i Przyjaciele „na luzie”. T. Love zagra w Ciechocinku

Kultura
fot. nadesłane

– Nie planujemy żadnego nowego albumu ani projektu. Chcemy po prostu pograć w kameralnych salach – mówi Zygmunt „Muniek” Staszczyk, lider formacji T. Love, zapowiadając wyjątkowy koncert w Teatrze Letnim w Ciechocinku. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów, w których poza autorem hitu „I Love You” pojawią się: Cezariusz Kosman oraz Janek „Jahlove” Pęczak, grający na gitarach akustycznych. 

REKLAMA

– Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych – podkreśla Muniek Staszczyk. – Przedstawimy także kilka nowych pomysłów.

Bilety na wydarzenie dostępne są w cenach 55-85 zł. Nabyć je można w: Cukierni Wiedeńska-Cafe w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 2c oraz w dniu koncertu przy wejściu na obiekt. Online: biletyna.pl -> https://link.do/HdVMcKupBilecik.pl -> https://link.do/h6AIq

Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję. W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to „Garaż” (1984), „IV LO” (1985) i „Autobusy i tramwaje” (1988). W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także m.in. w formacjach Szwagierkolaska i Paul Pavique Movement. 

Muniek Staszczyk i Przyjaciele

Teatr Letni, Ciechocinek, ul. Kopernika 3 

30.11.2018 [piątek] | drzwi 19:30 | start 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *