Można zgłosić kandydata do wyróżnienia dla sportowca roku. Jak to zrobić?

Box2 Powiat toruński Sport Wiadomości
fot. Pixabay (ilustracyjne)

Do 10 lutego Starostwo Powiatowe przyjmuje wnioski o przyznanie wyróżnienia starosty toruńskiego za wysokie wyniki sportowe.

Przyznawane nagrody za osiągnięcia w wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym mają honorować sportowców za osiągnięte rezultaty, a ich opiekunów, trenerów, działaczy i nauczycieli – za wsparcie w osiągnięciu dobrych rezultatów. Wnioski mogą składać organy administracji samorządowej, dyrektorzy szkół w których uczą się zawodnicy wyróżniający się sportowo, stowarzyszenia sportowe i rekreacyjne oraz radni powiatowi.

REKLAMA

Wzór wniosku oraz regulamin znajdują się na stronach internetowych powiatu. Do wniosku należy załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcie przez zawodnika wyników sportowych. Wszystko należy złożyć w punkcie informacyjnym starostwa (parter) w Toruniu przy ul. Towarowej 4-6.

Wyróżnienie może mieć postać nagrody rzeczowej w formie statuetki, trofea lub medalu. Przyznawane jest za wyniki osiągnięte w 2021 roku. Wyróżnienia będą wręczane podczas corocznego spotkania z zawodnikami, opiekunami, nauczycielami i trenerami na uroczystości podsumowania powiatowego roku sportowego. Będzie ono zorganizowane po tym, jak zarząd powiatu, wraz z komisją, dokonają oceny złożonych wniosków.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.