Modernizacja gospodarstw rolnych – ostatnie dni na złożenie wniosku

ARiMR Wiadomości
fot. ilustracyjne

Jeszcze tylko do 20 września o wsparcie finansowe z PROW 2014-2020 mogą ubiegać się rolnicy zainteresowani modernizacją gospodarstw. Wnioski przyjmowane są we wszystkich pięciu obszarach pomocy.

Biura powiatowe i oddziały regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmują wnioski w ramach wydłużonego naboru na „Modernizację gospodarstw rolnych”. Dokumenty składa się osobiście lub przez upoważnioną osobę w placówkach ARiMR. Można to zrobić również przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej lub elektronicznie – za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.

REKLAMA

Przypominamy, że w trwającym naborze rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie pomocy we wszystkich obszarach wsparcia, tj.:

·         rozwój produkcji prosiąt (obszar A);

·         rozwój produkcji mleka krowiego (obszar B);

·         rozwój produkcji bydła mięsnego (obszar C);

·         inwestycje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu (obszar D);

·         nawadnianie w gospodarstwie.

Tegoroczny nabór rozpoczął się 21 czerwca. Do 17 września Agencja zarejestrowała ponad 5,5 tys. wniosków na kwotę blisko 1,06 mld zł.

Modernizacja gospodarstw rolnych – obszary A-D:

·         Więcej informacji

·         Dokumenty aplikacyjne

Modernizacja gospodarstw rolnych – w obszarze nawadniania w gospodarstwie:

·         Więcej informacji

·         Dokumenty aplikacyjne

Materiał: Źródło ARiMR

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *