Mobilna e-pracownia 60+. Ruszył nabór do grup zajęciowych

Box2 Powiat toruński Wiadomości

Ruszyła realizacja projektu pn. “Mobilna e-Pracownia 60+, czyli cyfrowa aktywizacja i integracja społeczna osób starszych”. Dla uczestników przewidziane są zarówno zajęcia stacjonarne, jak i on-line, w których udział jest bezpłatny. Projekt realizuje Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej.

Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej zachęca seniorów z Torunia, Inowrocławia, powiatu inowrocławskiego oraz powiatu toruńskiego do udziału w projekcie “Mobilna e-pracownia 60+”. Projekt ma na celu rozwinąć wiedzę i umiejętności seniorów w zakresie korzystania z internetu, mobilnych aplikacji, posługiwania się tabletem, laptopem, smartfonem. Organizatorzy w ramach projektu planują także zajęcia z psychologiem oraz warsztaty rozwijające zainteresowania. Projekt kierowany jest do osób powyżej 60. roku życia.

REKLAMA

Trwa nabór do kolejnych grup zajęciowych, a udział w projekcie jest bezpłatny. Wystarczy zadzwonić pod nr tel.: 515 276 454, napisać mail na: tsas@tsas.torun.pl lub przyjść na cotygodniowy dyżur TSAS, odbywający się w każdy piątek w godz. 10.00-12.00 w siedzibie organizatora przy ul. Bydgoskiej 58 w Toruniu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *