Młodzi zawodnicy Orła Głogowo zakończyli sezon

Box2 Obrowo Sport
fot. Orzeł Głogowo

Piłkarze głogowskiego klubu rozpoczynają wakacje. Był to bardzo wymagający sportowo sezon, gdyż młodzież robi coraz większe postępy. Najlepiej radziła sobie grupa wiekowa Młodzik, która w swoich rozgrywkach zajęła drugie miejsce.

Orzeł Głogowo w swoich szeregach zrzesza około stu członków. Oprócz seniorskiej drużyny Orłów, klub prowadzi cztery młodzieżowe drużyny w grupach wiekowych:

REKLAMA

Trampkarz  czyli młodzież poniżej 15. roku życia,
Młodzik – młodzież poniżej 13. roku życia,
Orlik – dzieci poniżej 11. roku życia,
Żak – poniżej 9 roku życia.

Grupa wiekowa żak w swojej lidze rozgrywała mecze z największą liczbą drużyn, bo było ich aż 16. Wśród jej wyników najwięcej znaleźliśmy zwycięstw i remisów, chociaż nie wyzbyli się również porażek. W ostatecznym rozrachunku zajęli w lidze czwarte miejsce.

W grupie orlik podopieczni Marcina Białka mieli nieco mniej rywali, gdyż liga liczyła 13 drużyn. W niedawno zakończonych rozgrywkach zajęli miejsce w samym środku stawki, na szóstej pozycji.

Natomiast w grupie młodzik piłkarze z Głogowa mierzyli się z 7 innymi zespołami z województwa kujawsko-pomorskiego. W tych rozgrywkach zostali oni wicemistrzami.

Najmniej liczna była w naszym województwie grupa trampkarzy, do rozgrywek wystawiono tylko sześć ekip. Przedstawiciele głogowskiego Orla zakończyli tegoroczną rywalizację na czwartym miejscu.

Wszystkie cztery drużyny prowadzi trener Marcin Białek. Młodzi zawodnicy bardzo cenią możliwość rozwoju pod okiem trenera, a zarząd klubu zawsze z wielkim uznaniem mówi o jego zaangażowaniu i poświęceniu na rzecz szkolenia młodego pokolenia piłkarzy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.