Mieszkanka Kawęczyna potrzebuje pomocy. Walczy ze złośliwym nowotworem piersi

Box1 Obrowo Wiadomości
Fot. siepomaga.pl

Diagnoza była dla Agnieszki Łazowskiej z Kawęczyna jak wyrok. Okazało się, że choruje na najbardziej agresywną postać nowotworu piersi. Zaczęła walczyć, ale zakup nierefundowanego leku znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Mieszkankę gminy Obrowo można wspierać on-line. “Chcę żyć dla moich dzieci”, opisuje.

Agnieszka Łazowska to 41-letnia mieszkanka miejscowości Kawęczyn w gminie Obrowo. Mama 11-letniej Julki i 9-letniego Adasia. Na rodzinnych wakacjach wykryła w piersi guza. Diagnoza nie pozostawiała złudzeń – złośliwy nowotwór piersi w najbardziej agresywnej postaci, którą charakteryzuje szybki rozwój i wzrost guza, wysoka tendencja do przerzutów w krótkim czasie i niewielkie okresy remisji choroby.

REKLAMA

Ogromny strach, rozpacz, łzy i myśl: „Co z moimi dziećmi? Nie będzie mnie przy nich… Nie zobaczę, jak dorastają, zmieniają się, zakochują”. Wiedziałam, że muszę walczyć, ze wszystkich sił i wszystkimi dostępnymi metodami – opisuje Agnieszka na portalu siepomaga.pl.

Skomplikowane leczenie obejmuje operację, radioterapię i leczenie farmakologiczne dwoma rodzajami leków. Jeden z nich nie jest niestety nierefundowany – tylko pierwsza seria leczenia, obejmująca 6 dawek drogiego leku, to min. 100 tys. zł. Taka suma znacząco przekracza możliwości finansowe rodziny, dlatego na portalu siepomaga.pl ruszyła zbiórka.

Chcę budzić się bez strachu, martwić co najwyżej drobiazgami, chcę znów mieć plany na przyszłość, realizować marzenia. Chcę uśmiechać się do Julki i Adasia, przytulać ich mocno i codziennie im mówić jak bardzo ich kocham. Chcę żyć! – dodaje Agnieszka.

Do tej pory udało się uzbierać 25 tys. zł. Agnieszkę z Kawęczyna można wspierać on-line tutaj.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *