Mieszkanka Chełmna wygrała samochód w loterii Banku SGB

Box1 Fotogalerie Powiat chełmiński
fot. Łukasz Piecyk

We wtorek o godzinie 13:30 na Rynku w Chełmnie miało miejsce wręczenie samochodu, który był główną nagrodą w loterii promocyjnej Lokaty SGB. Wygrała go Krystyna Kirys, mieszkanka Chełmna.

Nagrodą główną w loterii był samochód osobowy marki KIA STONIC. Była to jedyna tego typu nagroda w tej edycji konkursu.

REKLAMA

– To dla nas wielka przyjemność, że możemy w Chełmnie, w pięknym mieście, przekazać główną nagrodę w loterii Lokaty SGB. Klienci Banków Spółdzielczych w całej Polsce, zakładając lokatę, brali jednocześnie udział w losowaniu nagród – mówił Grzegorz Flanz, wiceprezes zarządu Banku Spółdzielczego w Toruniu. – 4 razy w ciągu roku oferujemy taką lokatę, w której oprócz oprocentowania środków, proponujemy klientom udział w loterii. Do każdej lokaty przypisane są losy. Później tylko potrzebne szczęście.

Szczęście dopisało pani Krystynie, mieszkance Chełmna. Wygrana była dla niej niespodzianką.

– Z banku dostałam telefon, żeby przyjść coś podpisać. Poszłam, a ta pani, która zakładała mi lokatę, prowadzi mnie do góry, a tam prezesi składają mi gratulacje, “wygrała pani nagrodę”. No ja wprost nie uwierzyłam, za głowę się złapałam. Mówię: nie, to jest niemożliwe. Czy to prawda? Tak, prawda – opowiadała laureatka.

Pani Krystyna jest klientką banku od 30 lat. Dzięki loterii, będzie mogła przesiąść się z dotychczasowego Cinquecento, do zupełnie nowego samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.