“Miejcie nadzieję” – 8 kwietnia w Czernikowie koncert charytatywny

Box2 Czernikowo Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W auli Szkoły Muzycznej w Czernikowie odbędzie się koncert charytatywny pod nazwą “Miejcie nadzieję”. Wydarzenie zaplanowano na 8 kwietnia, początek o godzinie 18:00.

To drugi z cyklu koncertów, jakie zaplanowano pod tym hasłem, wcześniejszy odbył się 25 marca w Żarnowcu. Powstają one dzięki zaangażowaniu artystów z Krakowa, Kielc, Torunia, Czernikowa oraz życzliwości Stajni Artystycznej w Marcinkowie, a także włączeniu się gmin Czernikowo i Żarnów i przy udziale wolontariuszy, szkół, ludzi dobrej woli. Hasło tej inicjatywy – „Miejcie nadzieję” – jest szczególnie symboliczne w obecnych czasach. Nadzieja potrzebna jest nam wszystkim: walczącej Ukrainie, Europie, światu.

REKLAMA

Wstęp na koncert to koszt 50 zł. Wpływy ze sprzedaży biletów w całości zostaną przekazane na konto Urzędu Gminy „POMOC DLA UKRAINY”. Wszyscy artyści występują charytatywnie.

Numery telefonów do rezerwacji i zakupu biletów: nr tel. 883 688 177 – SP Makowiska, nr tel. 883 687 764 – SP Mazowsze, nr tel. 504 239 028 – SP Czernikowo. Kontakt mailowy pod adresem: spmakowiska@poczta.onet.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.