Masz pytania o tarczę antykryzysową? ZUS odpowie

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W najbliższy poniedziałek 11 maja ekspert ZUS wyjaśniał będzie wątpliwości dotyczące tzw. tarczy antykryzysowej podczas specjalnego webinaru organizowanego wspólnie przez ZUS i toruńską Izbę Przemysłowo-Handlową. Początek o godz. 12:00.

– Webinar jest bezpłatny. Potrwa około półtorej godziny i będzie składał się z dwóch części. Najpierw ekspert ZUS zaprezentuje informacje na temat wsparcia przedsiębiorców w ramach przepisów tzw. tarczy antykryzysowej, a potem będzie sesja pytań i odpowiedzi.  W trakcie internetowego szkolenia eksperci będą odpowiadać na pytania związane ze zwolnieniem z opłacania składek, świadczeniem postojowym dla osób prowadzących działalność gospodarczą, a także dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne. Naszych ekspertów będzie można także zapytać o ulgi w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej- informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

REKLAMA

Aby wziąć udział w szkoleniu, wymagane jest jedynie zapisanie się na nie. Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.

– Warto już teraz wysłać swoje pytania na maila pod adres wankiewicz@iph.torun.pl. Na pytania przesłane drogą mailową będziemy odpowiadać w pierwszej kolejności. Pytania muszą dotyczyć tematyki spotkania, przyjmujemy je do poniedziałku 11 maja br. do godz. 9.00. – dodaje Krystyna Michałek.

Zapisani uczestnicy otrzymają przed spotkaniem link do webinarium. Odbędzie się ono na platformie WEBEX. ZUS zachęca do wcześniejszego pobrania oprogramowania, aby uniknąć ewentualnych problemów z dostępem.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *