Marlena Cichocka w finale MasterChef

Box2 Chełmża Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Marlena Cichocka została finalistką ósmej edycji programu kulinarnego MasterChef. Razem z trójką konkurentów dostała przepustkę do wielkiego finału. Czy mieszkanka Chełmży zdobędzie tytuł Mistrza Kuchni? Przekonamy się już 8 grudnia.

MasterChef to popularny program telewizyjny, którego uczestnicy mierzą się z kulinarnymi wyzwaniami. Liczy się nie tylko talent kucharski, ale przede wszystkim pasja i umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Jurorami 8. sezonu programu są Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler. W ostatnią niedzielę 1 grudnia został wyemitowany 13. odcinek, w którym wyłoniono 4 najlepszych uczestników. Jednym z nich jest mieszkanka Chełmży – Marlena Cichocka.

REKLAMA

Marlena Cichocka to 27-letnia pasjonatka gotowania. Jej marzeniem było zamienić pasję w pracę na pełen etat. Właśnie dlatego zrezygnowała z doktoratu i pojechała na casting do Warszawy, aby spróbować swoich sił w programie. W upalnym Mexico City udało jej się dotrzeć do finału. Pierwszym zadaniem było odtworzenie jednego z autorskich przepisów meksykańskich szefów kuchni. Marlena poradziła sobie z tym wyzwaniem tak dobrze, że od razu awansowała do ścisłego finału.

To był znak z nieba, żebym nie rezygnowała, tylko dała z siebie wszystko. I zadziałało! – szczęśliwa komentuje swoją wygraną w ostatnim odcinku.

Finał 8. sezonu programu MasterChef odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 grudnia. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany o 20:00. Nagrodą dla zwycięzcy jest nie tylko tytuł Mistrza Kuchni, ale także nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych i możliwość wydania autorskiej książki kucharskiej. Chełmżanka Marlena Cichocka o pierwsze miejsce powalczy z Anią Łempicką, Magdą Waś i Grześkiem Zawieruchą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *