Magia na wyciągnięcie ręki! Niezwykłe widowisko „Champions of Illusion” zagości w Toruniu

Box2 Materiały partnera
Fot. Impresariat Artystyczny Online

Zastanawiasz się, w jaki sposób schowana w dłoni chusteczka zamienia się w gołębia? Skąd magik wie, którą kartę wybrałeś lub jak moneta, która leżała na stole znajduje się w kieszeni widza? Teraz wszystkie te sztuczki będziesz mógł zobaczyć na własne oczy w Toruniu. Już 17 maja w Auli UMK odbędzie się światowej sławy widowisko „Champions of Illusion”.

Wydarzenie przygotowane zostanie przez międzynarodową grupę artystów – iluzjonistów, którzy w trakcie niesamowitego show zaprezentują wiele form iluzji: od popularnych sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne. Nie zabraknie również iluzji z użyciem dużych rekwizytów, lewitacji i niesamowitych ucieczek z zamkniętych skrzyń oraz klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność!

REKLAMA

Podczas europejskiego turne’e, artyści odwiedzą również Toruń! W piątek 17 maja o godz. 18.00 zaprezentują się na scenie Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

– Zobaczymy niesamowite, zapierające dech w piersiach show, w których triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora, będą na wyciągnięcie ręki – zapowiada Krzysztof Bałtyk z Impresariatu Artystycznego Online, organizator show. – W realizacjach poszczególnych iluzji często uczestniczy publiczność.

Może tym razem to ty wyciągniesz królika z kapelusza? Tego spektaklu z pewnością nie można przegapić!

Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie od 60 do 90 zł. Możesz je kupić przez stronę:https://www.kupbilecik.pl/impreza-35229-miedzynarodowy.festiwal.iluzjonistow.champions.of.illusion.torun.html

Chcesz zamówić więcej biletów? Skontaktuj się z organizatorem pod numerem: 512-232-939.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *