Maciej Maleńczuk wystąpi w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu

Kultura
fot. nadesłane

Jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów przełomu wieków wystąpi w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Koncert „Maleńczuk gra Młynarskiego” odbędzie się 27 listopada o godz. 19.

Muzyczne wydarzenie podzielone zostanie na dwie części. W pierwszej Maciej Maleńczuk zaprezentuje repertuar z płyty „Maleńczuk gra Młynarskiego”.

REKLAMA

– Cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego skończyłem materiał na nową płytę z jego piosenkami. Chciałem, żeby jeszcze zaakceptował wybór tekstów – wspomina wokalista. – Był już zbyt słaby, żeby się z kimkolwiek spotykać, porozumiewaliśmy się za pośrednictwem Janka Młynarskiego.

Płyta „Maleńczuk gra Młynarskiego” to opowieść o artyście, jakiego nie znamy. Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście z różnych okresów twórczości zmarłego muzyka.

 

W części drugiej wokalista zabierze publiczność w podróż do korzeni – mocnego i szorstkiego grania. Poprzez muzykę przypomni historię, która go ukształtowała.

Bilety na koncert dostępne są w cenach od 99 zł. Kupić je można poprzez stronę sklep.ebilet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *