Łysomice: nowe i zmodernizowane. Zakończono kolejne inwestycje

Box2 Łysomice Wiadomości
fot. nadesłane

Kolejne inwestycje w gminie Łysomice zakończone. W Papowie Toruńskim – Osiekach teren rekreacyjny przy boisku wzbogacił się o plac zabaw i wiatę grillową. Z kolei ul. Graniczna w Łysomicach oraz droga komunikująca sołectwo Zakrzewko i Ostaszewo zyskały nową nawierzchnię bitumiczną.

Na terenie rekreacyjnym w Papowie Toruńskim – Osiekach oddaliśmy do użytku wiatę grillową o konstrukcji stalowej wraz z oświetleniem, a także wyposażyliśmy plac zabaw w nowe urządzenia, takie jak dwa bujaki na sprężynie dla małych dzieci, huśtawka wagowa, huśtawka dwusiedziskowa i zestaw zabawowy – opisuje Krzysztof Sulecki, kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Remontów w Urzędzie Gminy Łysomice. Ponadto dobiegły końca dwie inwestycje drogowe.

REKLAMA

W Łysomicach zakończono roboty na ul. Granicznej. Jezdnia zyskała nawierzchnię bitumiczną, powstał chodnik, zatoczka, rowy i oświetlenie. Wykonano oznakowanie pionowe i poziome – informuje Krzysztof Sulecki. – Droga komunikująca sołectwo Zakrzewko i Ostaszewo zyskała nową nawierzchnię bitumiczną, dzięki czemu poprawił się komfort jazdy i skrócił czas dojazdu nie tylko pomiędzy sołectwami, ale także pozostałą częścią gminy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *