Łysomice: Auto wypadło do rowu. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]

112 Box2 Wiadomości
Fot. OSP KSRG Papowo Toruńskie

Wczoraj w nocy doszło do tragicznego wypadku w Łysomicach na ul. Warszawskiej. Samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rowu. Dwie osoby zostały ranne, a jedna poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 552 w Łysomicach. Zgłoszenie do Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu wpłynęło o 23.29 w niedzielę 20 grudnia. Na miejsce dotarła Ochotnicza Straż Pożarna z Papowa Toruńskiego. Strażacy zastali samochód osoby marki Reanult w rowie. Okazało się, że auto jadące od strony drogi krajowej nr 91 w kierunku Grębocina z nieustalonych przyczyn zjechało z jezdni.

REKLAMA

Autem podróżowały trzy osoby. W skutek wypadku jedna z nich poniosła śmierć na miejscu, druga osoba została zabrana do szpitala z raną głowy, a trzecia została przebadana przez pogotowie i nie było konieczności jej przetransportowania do szpitala – wyjaśnia kpt Przemysław Baniecki z PSP Toruń.

Toruńska policja poinformowała, że dwóch podróżujących samochodem mężczyzn, którzy przeżyli wypadek, to obcokrajowcy. Teraz funkcjonariusze ustalają tożsamość ofiary oraz weryfikują, który z mężczyzn był kierowcą.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Tagged

1 thought on “Łysomice: Auto wypadło do rowu. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *