Lubicz: dotacje na instalacje – wnioski można składać tylko do jutra

Box2 Lubicz Wiadomości
fot. Pixabay (ilustracyjne)

Jeszcze tylko do można składać wnioski na dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dokumenty przyjmowane są wyłącznie osobiście.

Przedmiotem dofinansowania jest zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynku mieszkalnym o maksymalnej powierzchni 300 m 2 zlokalizowanym na terenie gminy Lubicz. Wypełnione i podpisane kompletne wnioski wraz z załącznikami należy składać bezpośrednio w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Lubicz do piątku 26 listopada.

REKLAMA

Składający powinien mieć przy sobie kopię wniosku, by móc otrzymać potwierdzenie jego przyjęcia. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. Jeśli limit wolnych miejsc zostanie wyczerpany, powstanie lista rezerwowa. Niezbędne wnioski dostępne są na stronie internetowej urzędu gminy: https://www.lubicz.pl/7778,2021?tresc=70074

Projekt jest przewidziany do realizacji w ramach Działania 3.1: „Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.