LO w Dobrzejewicach przeprowadzi nabór do 1. klasy

Box2 Obrowo
fot. Obrowo.pl

W Liceum Ogólnokształcącym w Dobrzejewicach odbędzie się nabór do pierwszej klasy z rozszerzonym angielskim. Jego dokładna data nie jest znana, ale dyrektor placówki zapewnia, że zostanie on przeprowadzony.

Termin naboru ma zostać podany dopiero po decyzji kuratora oświaty. Składanie wniosków o przyjęcie do klas pierwszych miało pierwotnie trwać od 11 maja do 23 czerwca. Między 26 a 30 czerwca przyszli uczniowie mieli dostarczyć do szkół świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie z wynikami egzaminu ósmoklasisty, zaś lista zakwalifikowanych kandydatów miała zostać podana 13 lipca. W związku z obecną sytuacją związaną ze stanem epidemii, harmonogram musi jednak ulec zmianie.

REKLAMA

– W sprawie rekrutacji czekamy na decyzje Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratora Oświaty – mówi Janusz Iwański, dyrektor  Zespołu Szkół w Dobrzejewicach. – Wiadomo już na pewno, że terminy rekrutacji się zmienią, bo zależą  od terminu egzaminów ósmoklasistów. Na dziś nie wiemy jednak, czy egzaminy ósmoklasistów w ogóle się odbędą. Zapewniam jednak, że w naszej szkole nabór do klasy pierwszej z rozszerzonym angielskim na pewno się odbędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.