LGD Zakole Dolnej Wisły organizuje szkolenie z dotacji na start i rozwój firm

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Pixabay

Szkolenia skierowane są do osób, które chcą uzyskać dofinansowanie na podejmowanie lub rozwój działalności gospodarczej. Odbędą się 25 i 26 lutego w Kijewie Królewskim.

Lokalna Grupa Działania Zakole Dolnej Wisły umożliwia otrzymanie dofinansowanie na start i rozwój firm w ramach konkursu, dotyczącego rozwoju przedsiębiorczości. Pomoc finansowa przyznawana będzie w ramach budżetu strategii rozwoju lokalnego na lata 2016-2023. Dofinansowanie będzie udzielane w formie premii do 75 tys. (na start) lub w formie 70% refundacji do 100 tys. (na rozwój).

REKLAMA

Zakres szkolenia będzie obejmował przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy gmin Dąbrowa Chełmińska, Kijewo Królewskie, Unisław i Zławieś Wielka. Zostaną omówione zasady wypełniania wniosków, tworzenia biznesplanów oraz wszystkich niezbędnych załączników.

Szkolenie w ramach konkursu na podejmowanie działalności odbędzie się 25 lutego o 9:00, a w ramach konkursu na rozwój działalności 26 lutego o 9:00. Chętni muszą stawić się w biurze LGD “Zakole” przy ul. Chełmińskiej 7B w Kijewie Królewskim. Liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują wcześniej zapisy pod numerem telefonu: 56 676 44 36.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *