Legia Chełmża zagra w Chełmnie

Box2 Chełmża Sport Wiadomości
fot. Pixabay

W sobotę 24 kwietnia odbędą się wszystkie spotkania 23. kolejki kujawsko-pomorskiej grupy IV ligi. Legia Chełmża zagra na wyjeździe z Chełminianką Chełmno.

Piłkarze z Chełmży ponieśli w poprzedniej kolejce pierwszą porażkę pod wodzą nowego trenera. Od kiedy zespół objął Dariusz Durda drużyna była niepokonana przez siedem spotkań z rzędu i zaliczyła w tym czasie sześć zwycięstw i jeden remis.

REKLAMA

W poprzedniej kolejce wreszcie znalazła się drużyna, która znalazła sposób na piłkarzy z Chełmży. Ta sztuka udała się Orlętom Aleksandrów Kujawski, które pokonały chełmżan na wyjeździe 2:0. W wyniku tej porażki zespół z Chełmży spadł z siódmej na jedenastą pozycję w ligowej tabeli.

Chełminianka w poprzedniej kolejce zremisowała na wyjeździe 1:1 z Cuiavią Inowrocław. Drużyna z Chełmna jest obecnie na 14. miejscu w ligowej tabeli i traci siedem punktów do Legii Chełmża, ale ma rozegrane o jedno spotkanie mniej.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie odbyło się w listopadzie. Wówczas drużyna z Chełmży rozbiła na wyjeździe Chełminiankę 4:0.

Sobotnie spotkanie zaplanowano na godz. 16:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.