Kujawsko-Pomorska e-Szkoła z bogatą ofertą wakacyjną

Box2 Samorząd Województwa Wiadomości Województwo
fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl dla UMWKP

Po udanym roku szkolnym, Kujawsko-Pomorska e-Szkoła kontynuuje swoją pracę w wakacje. W ofercie znajdziemy m.in. rozmowy o literaturze, rozważania o miłości, cotygodniowe spotkanie z historią biletów i komunikacji miejskiej, warsztaty szybkiego zapamiętywania matematycznych wzorów, wycieczkę on-line po średniowiecznym Toruniu, jogę i grę w krykieta dla całej rodziny.

– Proponujemy różnorodne, ciekawe zajęcia o tematyce historycznej, przyrodniczej, kulturowej, poszerzające wiedzę o naszym regionie i dziedzictwie Kujaw i Pomorza. Nie ograniczamy się jedynie do nagrywania w studio. Z kamerą odwiedzamy atrakcyjne miejsca, m.in. muzea i parki krajobrazowe – mówi marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki.

REKLAMA

Dziś w ramach e-Szkoły odbyły się już warsztaty poświęcone książce laureatki Pokojowej Nagrody Nobla, Malali Yozufazi, wywiad z jezuitą Grzegorzem Dobroczyńskim o spotkaniach z Janem Pawłem II, a także lekcja języka angielskiego. Wczoraj na kanale e-Szkoły oglądaliśmy z kolei m.in. opowieść o historii średniowiecznego Torunia, czy grę w krykieta.

Lekcje można oglądać na czterech kanałach:

Zajęcia nadawane są na żywo, prosto z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, ale też z innych miejsc, tematycznie związanych z przedmiotem zajęć.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.