Kujawsko-Pomorska e-Szkoła. Co czeka nas w przyszłym tygodniu?

Box2 Samorząd Województwa Wiadomości Województwo
Fot. Filip Kowalkowski dla UMWKP

W przyszłym tygodniu rozpocznie się dwunasty tydzień z Kujawsko-Pomorską e-Szkołą. Rozpocznie się on wyjątkowo, z uwagi na obchody Święta Województwa. Odbędą się specjalne zajęcia o samorządzie, historii województwa, jego korzeniach, etnografii i przyrodzie regionu.

Lekcję poświęconą samorządności poprowadzi sama przewodnicząca sejmiku województwa Elżbieta Piniewska. Z kolei historyk Jarosław Kłaczkow z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wygłosi wykład „Setna rocznica powrotu Pomorza i Kujaw do wolnej Polski”. Olga Kwiatkowska z Muzeum Etnograficznego w Toruniu przygotowała zajęcia poświęcone etnografii w regionie, natomiast o ochronie środowiska opowie Dorota Sajbor, edukator Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia. Po specjalnych lekcjach z okazji Święta Województwa kontynuowane będą normalne zajęcia.

REKLAMA

W czwartek i piątek (11 i 12 czerwca) z uwagi na Boże Ciało zajęcia nie będą się odbywały. E-Szkoła powróci więc dopiero 15 czerwca.

Dostęp do zajęć na żywo można uzyskać za pośrednictwem platform: www.kujawsko-pomorskie.pl; edupolis.pl; YouTube: Kujawsko-Pomorska e-SzkołaFacebook: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła. Archiwizowane nagrania znaleźć można w serwisie YouTube.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *