Kto pokieruje Inkubatorem Przedsiębiorczości w Chełmży? Trwa nabór ofert

Box2 Chełmża
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Uruchomienie Inkubatora Przedsiębiorczości w Chełmży coraz bliżej. Prace nad budynkiem zakończyć się mają jesienią, a niedawno wybrano już logo dla nowej miejskiej instytucji. Teraz miasto ogłosiło konkurs na stanowisko kierownika placówki.

Do 13 sierpnia kandydaci na stanowisko kierownika Inkubatora Przedsiębiorczości mogą składać dokumenty w Urzędzie Miasta. Zwycięzca konkursu zostanie zatrudniony na czas nieokreślony. Jakie są wymagania?

REKLAMA

Kierownik nowej instytucji musi mieć polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne jest też, by miał wyższe wykształcenie, najlepiej ekonomiczne, prawnicze lub techniczne oraz co najmniej 3-letni staż pracy zawodowej lub wykonywania działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku. Musi także cieszyć się nieposzlakowaną opinią i być niekarany. Dodatkowo cenione będą też umiejętność sprawnej organizacji pracy i obsługi komputera.

Do obowiązków kierownika należeć będzie m.in. czuwanie nad prawidłową działalnością Inkubatora Przedsiębiorczości. Pełen zakres zadań i wymagań opisany jest w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Chełmży. Tam również znajduje się informacja o niezbędnych w składaniu ofert dokumentach.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *