Krzepka Babka. Konkurs dla KGW na wielkanocne ciasto

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej ogłosiła konkurs kulinarny pn.: “Krzepka Babka” dla kół gospodyń wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego. Pula nagród to aż 12 tys. zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w kategorii najwyższej babki wielkanocnej, najładniejszej dekoracji babki oraz wideo-prezentacji na temat konkursu.

W kulinarnym konkursie wielkanocnym “Krzepka Babka” może wziąć udział Koło Gospodyń Wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego, wpisane do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorzy przewidują przyznanie nagród w trzech kategoriach:

REKLAMA

  1. Na najwyższą babkę wielkanocną, upieczoną przez uczestnika na
    podstawie staropolskiego przepisu.
  2. Na najładniejszą dekorację babki wielkanocnej.
  3. Na najbardziej pomysłową wideo-prezentację, powiązaną z tematyką konkursu.

Trzy zdjęcia wielkanocnej baby (babka widoczna z góry i z boku oraz zdjęcie kawałka ciasta) i wideo-prezentacje w formacie mp4 (maks. do 3 minut) można nadsyłać w dniach 1-22 marca na adres e-mail: konkurs@pomaganiekrzepi.pl. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 marca na Facebooku organizatora. Nagroda za 1. miejsce to 2 tys. zł i mały sprzęt AGD, nagroda za 2. miejsce to 1 tys. zł i mały sprzęt AGD, a nagroda za 3.miejsce to 700 zł. i mały sprzęt AGD.

Formularz zgłoszeniowy i przepis na staropolską babę uczestnicy znajdą w regulaminie konkursu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *