Kradzież w Małej Nieszawce. Mieszkańców zaniepokoił podejrzany mężczyzna

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu w niedzielę w nocy zatrzymali młodego mężczyznę, który ukradł elektronarzędzia. Okazało się także, że miał przy sobie amfetaminę. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 17 maja ok. 1 w nocy. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonych mieszkańców o podejrzanie wyglądającym mężczyźnie, który kręcił się w pobliżu ul. Topolowej w Małej Nieszawce. Po dotarciu na miejsce mundurowi przeszukali mężczyznę i znaleźli u niego w plecaku wkrętarkę akumulatorową. 25-latek nie potrafił wytłumaczyć, skąd ją ma. Okazało się, że wkrętarka została skradziona z jednego z pomieszczeń gospodarczych, należącego do mieszkańca Małej Nieszawki. Co więcej, mężczyzna próbował też ukraść z tej samej posesji felgi samochodowe, które już przygotował do wyniesienia. To jednak nie koniec kłopotów młodego złodzieja.

REKLAMA

Przy 25-latku znaleziono także woreczek z białym proszkiem. Testy wykazały, że to amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie narkotyków, kradzież i usiłowanie kolejnej kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *