Kradł rowery i alkohol. Teraz 24-latkowi grozi do 5 lat więzienia

112 Box2 Wiadomości

Wszystko zaczęło się od kradzieży roweru ze ścieżki rowerowej w Sąsiecznie. Szybko okazało się, że sprawca ma na swoim koncie znacznie więcej kradzieży – nie tylko rowerów, ale także alkoholu ze sklepów w Steklinie i Czernikowie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Pierwsze zdarzenie zgłosiła kobieta, która zaparkowała swój rower przy punkcie do odpoczynku na ścieżce rowerowej w Sąsiecznie. Po chwili jej jednoślad zniknął. Wizerunek sprawcy, odjeżdżającego na skradzionym rowerze, zarejestrował monitoring pobliskiego sklepu. Za kradzież roweru odpowiedzialny okazał się 24-latek, który tego typu przestępstw miał na swoim koncie znacznie więcej. Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach szybko odnaleźli sprawcę i skradziony rower.

REKLAMA

Mężczyzna już po chwili trafił do policyjnej celi. Szybko wyszło na jaw, że to nie jedyna kradzież, jaką ma na swoim koncie. Policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna skradł kolejnych pięć jednośladów i dwukrotnie ukradł alkohol ze sklepów w Steklinie i Czernikowie – informuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń.

Teraz 24-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *