Koronawirus. Kolejne zakażenia w Toruniu i powiecie

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Mamy 7 705 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. 470 z nich to osoby z województwa kujawsko-pomorskiego, w tym Torunia i powiatu toruńskiego, które od jutra znajdą się w czerwonej strefie.

O szczegółach dotyczących nowych zakażeń w regionie poinformował Adrian Mól, rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego:

REKLAMA

Wśród zakażonych jest 97 osób z Bydgoszczy, 26 z Grudziądza, 26 z Inowrocławia, 29 z Torunia, 9 z Włocławka, 17 z powiatu aleksandrowskiego, 15 z powiatu brodnickiego, 27 z powiatu bydgoskiego, 4 z powiatu chełmińskiego, 17 z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 14 z powiatu grudziądzkiego, 21 z powiatu inowrocławskiego, 7 z powiatu lipnowskiego, 5 z powiatu mogileńskiego, 20 z powiatu nakielskiego, 14 z powiatu radziejowskiego, 1 z powiatu rypińskiego, 12 z powiatu sępoleńskiego, 26 z powiatu świeckiego, 14 z powiatu toruńskiego, 10 z powiatu tucholskiego, 15 z powiatu wąbrzeskiego, 15 z powiatu włocławskiego i 5 z powiatu żnińskiego. Dane 24 kolejnych osób ustala sanepid – przekazał.

Dziś zmarły trzy kolejne osoby – po jednej w szpitalach w Bydgoszczy i Grudziądzu oraz jedna w domu we Włocławku. Przybyło dziś również 25 ozdrowieńców.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *