Koronawirus. Kolejne zakażenia w regionie, w kraju znów rekord

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Ponad 8 tys. nowych przypadków zakażeń w kraju – podało dziś Ministerstwo Zdrowia. Koronawirus nie ominął również województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie znów pojawiły się liczne zakażenia.

Informujemy o kolejnych 318 nowych zakażeniach koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród zakażonych jest 109 osób z Bydgoszczy, 17 osób z Grudziądza, 6 osób z Inowrocławia, 27 osób z Torunia, 22 osoby z Włocławka, 8 z powiatu Aleksandrowskiego, 8 z powiatu brodnickiego, 20 z powiatu bydgoskiego, 3 z powiatu chełmińskiego, 4 z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 8 z powiatu grudziądzkiego, 12 z powiatu inowrocławskiego, 4 z powiatu mogileńskiego, 4 z powiatu nakielskiego, 11 z powiatu radziejowskiego, 5 z powiatu rypińskiego, 1 z powiatu sępoleńskiego, 12 z powiatu świeckiego, 9 z powiatu toruńskiego, 1 z powiatu tucholskiego, 1 z powiatu wąbrzeskiego, 6 z powiatu włocławskiego i 12 z powiatu żnińskiego. Dane 8 kolejnych osób ustala sanepid – podał Adrian Mól, rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego.

W województwie wyzdrowiało kolejnych 55 osób. Trzy natomiast zmarły – dwie w szpitalu w Grudziądzu i jedna w szpitalu w Bydgoszczy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *