Koronawirus. Dużo zakażeń w Toruniu, kolejne także w powiecie

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

92 kolejnych zakażonych w Toruniu i 13 w powiecie – wynika z dzisiejszego raportu epidemicznego podanego przez rzecznika wojewody Adriana Móla. Duże liczby pojawiają się także w skali kraju, gdzie według danych Ministerstwa Zdrowia przybyło ponad 9 tys. przypadków.

W województwie kujawsko-pomorskim pojawiło się dziś blisko 450 zakażonych. O szczegółach poinformował rzecznik wojewody:

Informujemy o kolejnych 447 przypadkach zakażeń koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród zakażonych są 53 osoby z Bydgoszczy, 7 z Grudziądza, 31 z Inowrocławia, 92 z Torunia, 11 z Włocławka, 7 z powiatu aleksandrowskiego, 16 z powiatu brodnickiego, 23 z powiatu bydgoskiego, 2 z powiatu chełmińskiego, 13 z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 5 z powiatu grudziądzkiego, 30 z powiatu inowrocławskiego, 5 z powiatu lipnowskiego, 4 z powiatu mogileńskiego, 32 z powiatu nakielskiego, 5 z powiatu radziejowskiego, 4 z powiatu rypińskiego, 8 z powiatu sępoleńskiego, 21 z powiatu świeckiego, 13 z powiatu toruńskiego, 19 z powiatu tucholskiego, 18 z powiatu wąbrzeskiego, 11 z powiatu włocławskiego, 7 z powiatu żnińskiego. Dane kolejnych 10 osób ustala sanepid – poinformował.

W dzisiejszym raporcie pojawiła się także informacja o kolejnych 49 wyzdrowiałych osobach w województwie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *