Konkurs recytatorski z nagrodami

Box2 Obrowo Wiadomości
Uczestnicy drugiej edycji konkursu.

Osiecki Klub Kultury wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Obrowie organizują trzecią edycję Konkursu Recytatorskiego dla Dorosłych im. Michała Kokota, zatytułowaną „Co mi w duszy gra…”. Patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

Konkurs odbędzie się 29 lutego o godz. 17.00 w Osieckim Klubie Kultury przy ul. Toruńskiej. Ma on na celu spopularyzowanie polskiej poezji, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na piękno języka, które pomaga w budowaniu wrażliwości. Będzie to okazja dla wszystkich zainteresowanych sztuką aktorską, na wykazanie się swoim recytatorskim talentem. 

REKLAMA

Udział mogą wziąć osoby dorosłe, nie tylko mieszkańcy gminy. Każdy z uczestników zaprezentuje wybrany przez siebie wiersz, autorstwa jednego z polskich poetów. Ocenie przez komisję konkursową podlegać będą takie aspekty wystąpienia jak interpretacja, kultura słowa, dobór utworu do osobowości oraz ogólny wyraz artystyczny.

Do wygrania nagrody w postaci książek i bonów podarunkowych. Uczestnicy dostaną również dyplomy. Zgłoszenia do konkursu nadsyłać można do 20 lutego na adres ewelina.mytlewska@gmail.com. Dodatkowe informacje pod nr. tel. 697 083 076.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *