Konkurs na stroik bożonarodzeniowy w gminie Łysomice

Box2 Łysomice Wiadomości
Fot. Pixabay

Urząd Gminy Łysomice zaprasza do udziału w gminnym konkursie pn.: “Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Prace można dostarczać do 10 grudnia. Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają nagrody pieniężne.

Konkurs dedykowany jest mieszkańcom gminy Łysomice. Polega na stworzeniu stroika bożonarodzeniowego dowolną techniką, o dowolnej wielkości i kształcie. Preferowane jest użycie materiałów naturalnych. Celem konkursu jest propagowanie tradycji bożonarodzeniowych i rozwijanie zdolności artystycznych. Takie stroiki co roku mieszkańcy gminy mogli wykonywać na warsztatach, organizowanych przez gminne biblioteki. Niestety, w tym roku ich organizacja nie było możliwa ze względu na pandemię. Konkurs ma być alternatywną propozycją dla mieszkańców dla rozpoczęcie przygotowań do zbliżających się świąt.

REKLAMA

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają w nagrodę vouchery pieniężne o wartości odpowiednio 300 zł, 200 zł i 100 zł. Prace należy dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Łysomice do 10 grudnia. Ogłoszenie zwycięzców planowane jest na 14 grudnia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *