Konkurs na plakat niepodległościowy w Chełmińskim Domu Kultury

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Chełmiński Dom Kultury zachęca mieszkańców do udziału w konkursie plastycznym z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze tylko przez trzy dni.

Konkurs polega na wykonaniu plakatu o tematyce niepodległościowej, dowolną techniką (malarską, rysunkową, graficzną, mieszaną). W pracach można wykorzystać m.in. barwy niepodległościowe, tematykę historyczną czy wizerunki znanych postaci historycznych. Konkurs dedykowany jest mieszkańcom Chełmna bez względu na wiek. Komisja konkursowa będzie oceniać nadesłane prace w dwóch kategoriach wiekowych (uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli).

REKLAMA

Prace należy przesłać drogą mailową w formacie .PDF, .PNG lub .JPG do 6 listopada do godz. 10.00 na adres e-mail: edyta.zarebska@chdk.pl. Każdy z autorów może zgłosić dwa plakaty. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 10 listopada. Najlepsze plakaty zostaną wywieszone w przestrzeni publicznej Chełmna, a na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2 tys. zł.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *