Konkurs na logo Inkubatora Przedsiębiorczości w Chełmży. To ostatnie dni konkursu

Box2 Chełmża
fot. Łukasz Piecyk

Powstanie Inkubatora Przedsiębiorczości w Chełmży zbliża się wielkimi krokami. Niedawno miasto ogłosiło konkurs na logo placówki. Z uwagi na spore zainteresowanie, zapadła decyzja o przedłużeniu konkursu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Do kiedy można nadsyłać swoje pomysły?

17 maja Urząd Miasta ogłosił konkurs na logo Inkubatora Przedsiębiorczości. Już w pierwszych dniach do magistratu zaczęły spływać prace. Konkurs spotkał się ze sporym zainteresowaniem, dlatego miasto postanowiło przedłużyć termin przyjmowania prac. Początkowo mijał 20 czerwca. Ostatecznie mieszkańcy będą mieli na to nieco więcej czasu. 

REKLAMA

Zainteresowani wzięciem udziału mają za zadanie opracowanie znaku graficznego, czyli loga Inkubatora Przedsiębiorczości. Zgodnie z regulaminem konkursu, logo powinno cechować się prostotą, dopasowaniem, uniwersalnością, jasnością przekazu, zapamiętywalnością i ponadczasowością. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace. Należy pamiętać, by były one wykonane samodzielnie. 

Najlepszy projekt logo prawdopodobnie zostanie na stałe związany z Inkubatorem Przedsiębiorczości. Będzie wykorzystywany do celów promocyjnych i kojarzony z placówką. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Dostarczyć je można na kilka sposobów. Mailowo pod adres promocjaum@post.pl lub gkmum@post.pl, bądź też osobiście, w okienku podawczym w Urzędzie Miasta Chełmży przy ul. gen. J. Hallera. Istnieje także możliwość wysłania pracy pocztą tradycyjną, na adres urzędu. Należy jednak pamiętać o dołączeniu karty zgłoszeniowej, którą znaleźć można na stronie internetowej miasta. Również tam dostępny jest regulamin. W tytule wiadomości konieczne jest wpisanie hasła „Logo dla Inkubatora Przedsiębiorczości”. Miasto zastrzega, że niepodpisane dokumenty nie będą brane pod uwagę.

Prace nadsyłać można jeszcze do 30 czerwca. Z kolei wyniki mamy poznać nieco ponad dwa tygodnie później – 16 lipca.

Dla uczestników konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 800 zł. Przyznane będzie także wyróżnienie, za które przewidziano podobny voucher o wartości 250 zł. Ponadto wśród uczestników zostanie rozlosowany voucher o wartości 200 zł. Wszystkie vouchery można wykorzystać na terenie Centrum Handlowego Atrium Copernicus w Toruniu. Każdy, kto weźmie udział w konkursie, będzie mógł też liczyć na drobny upominek. 

Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa. Każdej pracy może przyznać maksymalnie 25 pkt. Prace zostaną ocenione zgodnie z następującymi kryteriami: czytelność i funkcjonalność – 10 pkt; zgodność z tematyką konkursu – 5 pkt; walory graficzne i ogólne wrażenie – 5 pkt; oryginalność projektu – 5 pkt. 

Inkubator Przedsiębiorczości w Chełmży planowo ma być gotowy we wrześniu. Konkurs na logo jest okazją do rozpromowania tej inwestycji, która docelowo ma wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Będzie to pierwsza tego typu placówka w mieście. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *