Konkurs fotograficzny “W poszukiwaniu wiosny”. Tablet nagrodą główną

Box2 Powiat toruński Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Konkurs fotograficzny “W poszukiwaniu wiosny” ogłoszony został we wtorek 2 marca. Brać udział można do północy 18 marca, a wyniki zostaną ogłoszone pięć dni później.

O co chodzi w konkursie?

REKLAMA

– Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na adres email media@powiattorunski.pl oraz zamieszczeniu w komentarzu pod postem informującym o Konkursie, zdjęcia wykonanego na terenie powiatu toruńskiego obrazującego pierwsze oznaki wiosny. Zdjęcia wysyłane na adres email muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Zdjęcia w komentarzu mogą być zamieszczane tylko z wykorzystaniem konta zarejestrowanego użytkownika Serwisu Facebook należącego do uczestnika – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Uczestnik może przesłać nie więcej, niż 5 zdjęć. Organizatorzy informują, że zdjęcia wstawione w komentarzu pod postem nie będą brane pod uwagę. Udział w konkursie wezmą tylko te fotografie, które zostaną przesłane na podany wcześniej adres mailowy.

19 marca, a więc następnego dnia po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, zdjęcia zostaną zamieszczone na facebookowej stronie Powiatu Toruńskiego. W tym miejscu do zabawy dołączają mieszkańcy, którzy będą wybierali najładniejsze zdjęcie, głosując. Autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej polubień, otrzyma tzw. „nagrodę publiczności”. Zbieranie głosów mieszkańców potrwa do północy 22 marca.

Przyznana zostanie nagroda główna w postaci tabletu, cztery wyróżnienia (zestawy upominków) oraz nagroda publiczności.

Wyniki zostaną ogłoszone we wtorek 23 marca na internetowej oraz facebookowej stronie powiatu.

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *