Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z gminy Lubicz

Box2 Lubicz Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wykonać fotografię, przedstawiającą obiekt przyrodniczy lub krajobrazowy, zlokalizowany w gminie Lubicz. Prace można nadsyłać do 25 września. Zwycięskie zdjęcia znajdą się na wystawie i w kalendarzu gminnym na przyszłym rok.

Konkurs organizuje gmina Lubicz. Polega on na wykonaniu od 1 do 3 zdjęć, ukazujących obiekty przyrodnicze lub krajobrazowe (w tym obszary chronione) o dużych walorach wizualnych, zlokalizowane na terenie gminy Lubicz. Projekt ma na celu promowanie dziedzictwa przyrodniczego gminy, a zwłaszcza terenów, znajdujących się pod ochroną, np. Natura 2000 czy Rezerwat Przyrody Rzeka Drwęca. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 10-21 lat.

REKLAMA

Zdjęcie musi zostać wykonane w układzie 3:2 w kolorze. Prace można dostarczać elektroniczne na adres e-mail: pr@lubicz.pl z tytułem
„Zgłoszenie do konkursu fotograficznego”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 września. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 15 października. Przyznana zostanie 1 nagroda główna oraz 12 wyróżnień. Nagrodzone prace zostaną umieszczone na wystawie na Placu Niepodległości w Lubiczu Górnym oraz w kalendarzu gminnym na 2021 r.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *