Konkurs florystyczny na kompozycje z polnych kwiatów. Czekają nagrody pieniężne

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Motywem konkursu Lokalnej Grupy Działania “Zakole Dolnej Wisły” jest kompozycja z polnych kwiatów. Uczestnicy muszą sfotografować swoją pracę i przesłać ją drogą elektroniczną do organizatorów. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości 300 zł., 200 zł i 100 zł. Zgłoszenia można wysyłać do 26 czerwca.

Lokalna Grupa Działania “Zakole Dolnej Wisły” organizuje konkurs pn.: “Kwitnące Zakole”. Konkurs skierowany jest do osób dorosłych z gmin Kijewo Królewskie, Unisław, Zławieś Wielka i Dąbrowa Chełmińska. Celem konkursu jest wykonanie kompozycji kwiatowej w dowolnym stylu. Kompozycja kwiatowa musi jednak zostać stworzona wyłącznie na bazie kwiatów polnych i dziko rosnących roślin. Po wykonaniu kompozycji trzeba uwiecznić ją na fotografii i wysłać wraz z kartą zgłoszeniową na adres p.lada@zakolewisly.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 czerwca do godziny 15.00.

REKLAMA

Jury konkursowe będzie oceniać prace pod względem atrakcyjności, walorów artystycznych, oryginalności, użycia naturalnych materiałów, aranżacji zdjęcia i technicznej jakości zdjęcia. Zwycięzcy pierwszych trzech zdjęć otrzymają nagrody pieniężne. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 2 lipca na Facebooku Lokalnej Grupy Działania “Zakole Dolnej Wisły”.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *