Konkurs dla zaszczepionych w Chełmży. Tylko 4 osoby spełniły warunki

Box1 Chełmża
fot. Łukasz Piecyk/ilustracyjne

Aż 81 osób uczestniczyło w konkursie “Mieszkańcy Chełmży – Szczepimy się”. Mało komu udało się jednak spełnić wszystkie warunki. Zwycięzcom przyznano nagrody, ale i pozostali uczestnicy mogli liczyć na drobne podarunki.

Loteria dla zaszczepionych zorganizowana została w ramach akcji zachęcania mieszkańców do przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19. Aby wziąć udział w loterii, między 15 lipca a 15 września trzeba było zaszczepić się przeciw Covid-19 w dowolnym punkcie szczepień. Mowa tu o pełnym szczepieniu dwoma dawkami lub przyjęciu szczepionki jednorazowej Johnson & Johnson.

REKLAMA

Osoby, które przyjęły szczepionkę i zgłosiły się do udziału w konkursie, mogły wygrać karty podarunkowe o wartości 250 zł, do wykorzystania w Centrum Handlowym Atrium Copernicus w Toruniu. Finalnie miasto poinformowało, że spośród 81 osób, które zgłosiły się do udziału w loterii, wszystkie warunki spełniły tylko 4.

Osoby, które spełniły kryteria otrzymają wspomniane karty podarunkowe. Pozostałym osobom przyznano upominki.

W Polsce pierwsze szczepienia przeciw Covid-19 miały miejsce jeszcze w ubiegłym roku. Od tego czasu szczepionkę mogły przyjmować kolejne grupy, aż w końcu zaszczepić się może każdy, po uprzedniej rejestracji, bądź korzystając z tymczasowych punktów szczepień, gdzie nie trzeba się wcześniej zapisywać. Zaszczepienie jak największej liczby osób jest podstawą do powrotu do normalności i ograniczenia wpływu pandemii na codzienne funkcjonowanie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *