Konkurs dla mieszkańców gminy Wielka Nieszawka. Nagrodzone prace znajdą się w kalendarzu 2021

Box2 Wiadomości Wielka Nieszawka
Fot. Pixabay

Już jutro rozpoczyna się konkurs plastyczno-fotograficzny “Moja kolorowa Nieszawka – kalendarz 2021”. Można w nim wziąć udział bez względu na wiek. Wystarczy jedynie dostarczyć do 6 listopada do Urzędu Gminy Wielka Nieszawka własnoręcznie przygotowaną pracę, ukazującą gminne krajobrazy.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Wielka Nieszawka, bez względu na wiek. Nagrody przyznawane będą w czterech kategoriach wiekowych. Przedmiotem konkursu będą prace plastyczne lub fotograficzne, ukazujące krajobrazy gminy Wielka Nieszawka. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, ale w formacie A3. Fotografie należy dostarczyć także w wersji elektronicznej. Na odwrocie należy zamieścić dane osobowe, dlatego konieczne jest dołączenie do zgłoszenia zgody RODO. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą do Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce w terminie od 2 do 6 listopada 2020 r.

REKLAMA

Komisja konkursowa będzie oceniać zgodność z tematem, estetykę wykonania, pomysłowość, oryginalność i trafność doboru środków plastycznych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 listopada. Nagrodą będzie zamieszczenie pracy w kalendarzach na 2021 rok, wydawanych przez gminę Wielka Nieszawka.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *