Koncerty online z okazji Dnia Kobiet

Box2 Wiadomości Wielka Nieszawka
fot. ilustracyjne / Pixabay

Z okazji Dnia Kobiet zorganizowane zostały koncerty. Jeden z nich zorganizowała wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, Sara Pach, a drugi Gminny Ośrodek Kultury w Kijewie Królewskim.

Trenerka wokalna prowadząca studio Sara Pach & Szulc Studio Artystyczne w Cierpicach przeprowadziła koncert na żywo na swojej stronie facebookowej w niedzielę 7 grudnia w godzinach wieczornych.

REKLAMA

– Chciałabym życzyć wam, żebyście zawsze potrafiły o siebie zawalczyć, zadbać, spełniać swoje marzenia i być pełnymi energii, dobrymi kobietami – powiedziała na początku live’a artystka.

Koncert rozpoczął się później, niż planowano, ponieważ w wyniku opadów śniegu wystąpiły problemy techniczne. Występ cieszył się dużym zainteresowaniem, zebrał blisko 200 reakcji i ponad 350 komentarzy. Live został zapisany i jest wciąż do obejrzenia na profilu wokalistki, który znajdziecie TUTAJ.

Innym koncertem zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet jest “Koncert życzeń”, który pojawił się w poniedziałek rano na facebookowej stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Kijewie Królewskim.

Pojawiły się na nim życzenia od wójta gminy Kijewo Królewskie, Mieczysława Misiaszka, a także nadesłane występy wokalne, w tym ks. proboszcza parafii Pw. św. Wawrzyńca Szczepana Średzińskiego.

“Koncert życzeń” możecie obejrzeć TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *