Komunikacja z ARiMR wyłącznie telefoniczna lub pisemna

ARiMR Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o zmianie organizacji pracy w związku z panującą sytuacją w kraju i zagrożeniem epidemiologicznym. Interesanci nie będą mogli osobiście załatwić swoich spraw. Celem zmian jest ograniczenie bezpośrednich kontaktów i w ten sposób zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wprowadzone ograniczenia są zgodne z zaleceniami rządu i służb sanitarnych i mają na celu ochronę zdrowia beneficjentów oraz pracowników ARiMR. Biura powiatowe, regionalne oraz centrala będą pracować bez kontaktu z interesantami. W praktyce oznacza to, że swoje sprawy będzie można załatwić przez telefon, pocztą tradycyjną, elektroniczne lub mailowo. Można korzystać m.in. z aplikacji eWniosekPlus lub PortalIRZplus. We wszystkich jednostkach organizacyjnych ARiMR zostaną także udostępnione urny, do których będzie można wrzucić dokumenty, wnioski czy oświadczenia.

REKLAMA

Zostały uruchomione dodatkowe kanały komunikacji. Z pracownikami ARiMR można kontaktować się pod numerem tel.: (22)5950699 oraz e-mailowo: alert@arimr.gov.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *