Komendant główny PSP dziękuje strażakom za akcję w Raciniewie

Box2 Wiadomości
Fot. OSP Unisław

Nadbryg. Andrzej Bartkowiak, komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, skierował do kujawsko-pomorskich strażaków list z podziękowaniami za akcję gaśniczą w Raciniewie. Przypominamy, że do pożaru składowiska opon w Raciniewie doszło 13 listopada.

Pożar objął 1,5 ha terenu, a w jego gaszeniu brało udział niemal 1 tys. strażaków z 280 zastępów PSP i OSP. Akcja trwała ponad 94 godziny. Komendant główny PSP skierował do strażaków, biorących w niej udział, list z podziękowaniami i wyrazami uznania.

REKLAMA

Po raz kolejny strażacy Państwowej Straży Pożarnej i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych udowodnili, że stanowią jedną strażacką rodzinę, prowadząc ramię w ramię wspólne działania gaśnicze. To godna naśladowania postawa, która przynosi chlubę wszystkim ludziom związanym z pożarnictwem, a także wywołuje szacunek i wdzięczność całego społeczeństwa – pisał nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

Komendant główny PSP podziękował także za stałą gotowość do działań, ratujących mienie, środowisko i ludzkie życie oraz złożył strażakom życzenia satysfakcji z pracy i dumy lokalnej społeczności.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.