Kolizja w Brzozówce. Wiadomo tylko tyle, że spowodował ją kierowca z rejestracją… CTR

112 Box2 Obrowo Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Policjanci z dobrzejewickiego komisariatu szukają świadków zderzenia dwóch aut, do którego doszło 12 maja w Brzozówce. Kierujący autem o nieustalonej dotąd marce doprowadził do kolizji z toyotą corollą.

Do tego zdarzenia doszło 12 maja (niedziela) ok. godz. 17.30 na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej i Owocowej w Brzozówce (gmina Obrowo).

REKLAMA

– Kierujący pojazdem o nieustalonej dotąd marce o początkowych numerach „CTR…” doprowadził do kolizji z toyotą corollą – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Potem sprawca odjechał z tego miejsca w kierunku Golubia-Dobrzynia. W zderzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Policja prosi świadków tego zdarzenia lub osoby, które mają wiedzę na jego temat, o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach: Dobrzejewice 65, nr tel. 56 641 29 00 lub 112.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *