Kłęby dymu nad Lubiczem Dolnym. Co się paliło?

112 Box2 Lubicz Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Dziś w okolicach południa siedem jednostek straży pożarnej gasiło pożar sterty śmieci o powierzchni 30 m kw. z oponami na bocznicy kolejowej w Lubiczu Dolnym w okolicach ul. Kolejowej.

W dzisiejsze południe nad Lubiczem Dolnym pojawiły się kłęby dymu. Wszystko przez pożar sterty śmieci, na której znajdowały się opony. Do gaszenia pożaru wyjechało siedem zastępów straży pożarnej.

REKLAMA

Do pożaru doszło na bocznicy kolejowej w Lubiczu Dolnym – w okolicach ul. Kolejowej. Strażakom prędko udało się go ugasić.

– Paliła się sterta śmieci o powierzchni 30 m kw. i ok. 2 m wysokości – relacjonuje Przemysław Baniecki, oficer prasowy toruńskich strażaków. – Znajdowały się na niej opony, stąd też dość duże zadymienie. Akcja już się zakończyła. Zastępy wracają do bazy.

Byliście świadkami jakiegoś zdarzenia? Chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś tematem? Piszcie do nas na: redakcja@pozatorun.pl.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *