Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci szukają świadków

112 Box2 Lubicz Obrowo Wiadomości
fot. Adam Zakrzewski

W Brzozówce w połowie listopada rozpędzony pojazd najechał na tył audi a4. Siła uderzenia była tak duża, że w kolizji ucierpiały też dwa inne samochody. Sprawca nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci szukają świadków tego zdarzenia. 

Do tego zdarzenia doszło 16 listopada ok. godz. 5.30 w Brzozówce (gmina Obrowo) na 320. kilometrze drogi krajowej nr 10. Do tej pory nie udało się ustalić danych sprawcy.

REKLAMA

– Nieznany dotąd pojazd w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył poprzedzającego pojazdu audi a4 – informuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Ten z kolei uderzył w tył pojazdu marki opel corsa. Siła uderzenia opla była tak duża, że ten najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Mazda 3. Sprawca zdarzenia kierujący nieznanym dotąd samochodem nie zatrzymał się, tylko oddalił się z miejsca zdarzenia.

Sprawą zajmuje się Komisariat Policji w Dobrzejewicach. Funkcjonariusze poszukują świadków tego zdarzenia lub osób mających informacje, które mogą pomóc w tej sprawie. Wszelkie informacje można przekazywać dyżurnemu Komisariatu Policji w Dobrzejewicach lub prowadzącym postępowanie: tel. 56 641 29 10 lub 508 291 751.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *