Kazik Józefowicz ze Starego Torunia w programie MasterChef Junior. “Gram na skrzypcach i lubię majsterkować”

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
Fot. materiał wideo

Ma dopiero 9 lat, ale zaangażowania w rozwijanie pasji mógłby mu pozazdrościć niejeden dorosły. Uczy się gry na skrzypcach w toruńskiej szkole muzycznej, a jego zainteresowaniem jest także… majsterkowanie. Mało? Kazik ze Starego Torunia właśnie rozpoczął walkę o wygraną w 6. edycji programu MasterChef Junior.

W niedzielę 6 marca rozpoczęła się kolejna edycja programu MasterChef Junior. Tym razem przesłuchania do programu odbywały się drogą internetową, ale jak zaznaczają producenci zgłosiła się do nich rekordowa liczba kandydatów. Ostatecznie wybrano spośród nich 17 młodych kucharzy, spełniających kulinarne marzenia. Jedną z osób, które walczą o tytuł MasterChefa Juniora jest 9-letni Kazik Józefowicz z miejscowości Stary Toruń w gminie Zławieś Wielka. W trakcie 1. odcinka programu opowiadał o swoich pasjach – to nie tylko gotowanie!

REKLAMA

Gram na skrzypcach i chodzę do szkoły muzycznej. Lubię majsterkować – lutować, skręcać, wiercić. Zrobiłem sobie lutownicę z ołówka, skonstruowałem też pistolet na wodę, napędzany sprężonym powietrzem – opowiadał Kazik. – Trzeba nabrać wprawy w majsterkowaniu, tak samo jak w gotowaniu.

Trzymamy kciuki za Kazika!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *