Kawiarnia NoVa Lodova to miejsce idealne na rodzinne wypady. Lokal zaprasza do siebie również w czasie ferii

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Nowoczesny budynek, łączący w sobie funkcje kawiarni oraz sali zabaw dla dzieci – NoVa LodoVa to miejsce, do którego warto wybrać się nie tylko latem. Oferuje znacznie więcej niż tylko lody. Szczególnie zbliżające się ferie mogą być świetną okazją do odwiedzenia NoVej LodoVej. Dlaczego? 

Kawiarnia NoVa LodoVa znana jest w dużej mierze ze swoich lodów, wytwarzanych ze starannie dobranych, najwyższej jakości składników. Jest to jednak tylko część jej oferty. Stali klienci z pewnością wiedzą, że warto tu zajrzeć również z uwagi na własnego wyrobu ciasta, desery czy gofry. O tej porze roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się herbaty zimowe. Nie może przy tym oczywiście zabraknąć kawy. Zamawiając ją, można wybrać stopień wypalenia. Klient może zdecydować, czy kawa ma być przygotowana na bazie jasnego, czy ciemnego palenia. 

REKLAMA

Kawiarnia funkcjonuje wraz z dużą przestrzenią do zabaw dla dzieci. To jedna z większych sal zabaw w Toruniu, dlatego to świetne miejsce na spędzanie czasu całą rodziną. Miejsce dla dzieci znajduje się w wydzielonej części obiektu i oferuje wiele atrakcji. Choć sama kawiarnia funkcjonuje w tym miejscu stosunkowo niedługo, to część dziecięca ma już wieloletnią tradycję. Rodzice, którzy przyjdą tam ze swoimi pociechami, mogą wypocząć wewnątrz kawiarni, podczas gdy dzieci mogą korzystać z uroków sali zabaw. Ona sama od lodziarni oddzielona jest szybą, która zapewnia możliwość spokojnej rozmowy przy kawie i ciastach, a jednocześnie czuwania nad swoimi dziećmi.

– Można przyjść i spędzić czas wspólnie z dziećmi. Mamy dużo miejsca do zabaw, małpi gaj, gdzie można swobodnie korzystać ze zjeżdżalni czy innych atrakcji – mówi Patryk Masierek, właściciel kawiarni. – Na górze mamy strefę maluszka, gdzie dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy mały plac zabaw. Jest tuż obok strefy kawiarnianej, więc mamy dziecko na wyciągnięcie ręki. 

Wśród atrakcji znajdziemy m.in. pięciopoziomową konstrukcję do zabaw, z licznymi tunelami i zjeżdżalniami, basen z piłeczkami czy trampoliny. Są one zróżnicowane i dostosowane do dzieci w różnym wieku, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla klientów kawiarni strefa maluszka jest bezpłatna. W NoVej LodoVej można również wyprawić urodziny dla dziecka. Na terenie obiektu znajduje się też pokój zaprojektowany specjalnie dla mam, gdzie mogą w ciszy nakarmić dziecko i je przewinąć. To miejsce, które warto wziąć pod uwagę szczególnie w kontekście zbliżających się ferii. Dlaczego?

– U nas jest bezpiecznie, wszystkie sprzęty są atestowane, dzieci nie muszą siedzieć przed komputerem. Mogą się razem bawić i integrować, spędzając czas aktywnie – tłumaczy Patryk Masierek.

NoVa LodoVa to świetne miejsce zarówno na rodzinne wypady, jak i spotkania z przyjaciółmi, a nawet spotkania biznesowe. Wszystko to w nowoczesnym wystroju i z szerokim wyborem produktów z oferty. Kawiarnia wraz z przestrzenią dla dzieci mieszczą się przy ul. Chrobrego 93. Otwarte są przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00. W weekend z kolei NoVa LodoVa otwarta jest w godz. 10.00-20.00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.