Karambol na autostradzie A1. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]

112 Box2 Województwo
Fot. KM PSP Włocławek

Jedna osoba nie żyje, dwie w stanie ciężkim i kilka kolejnych poszkodowanych – to bilans dzisiejszego karambolu na autostradzie A1 w Ustroniu (pow. włocławski). Na miejscu zderzyło się 7 samochodów.

Według pierwszych informacji przekazanych przez GDDKiA w zdarzeniu udział wzięło 15 samochodów. Informacji tych nie potwierdził nam st. kpt. mgr inż. Arkadiusz Piętak, rzecznik prasowy KW PSP w Toruniu. Według niego w dwóch wypadkach udział wzięło łącznie 7 pojazdów. Tę informację potwierdził

REKLAMA

Ruch na A1 w stronę Łodzi jest zablokowany. Trzy osoby są poszkodowane, dwie w stanie ciężkim. Kilka minut temu zabrał je do szpitala śmigłowiec LPR.

KM PSP Włocławek
KM PSP Włocławek

By rozładować powstały na A1 korek, policja zdecydowała się przepuścić stojące pojazdy. Funkcjonariusze wytyczyli również objazdy: z A1 wyjechać można przez węzeł Ciechocinek na drogę krajową nr 91. Na autostradę wjechać można ponownie na węźle Włocławek Północ.

Utrudnienia w ruchu potrwać mogą około 3 godzin.

Tagged

2 thoughts on “Karambol na autostradzie A1. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]

  1. Jechałem tamtędy kilka godzin wcześniej, miałem kilka pługo-solarek, żadna nie sypała ani grama soli. Cholera! To przecież AUTOSTRADA!!! Czy naprawdę oszczędność kilku czy nawet kilkuset ton soli jest warta ludzkiego życia? Chyba odpowiedź jest jasna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *