Kałużny wzywa Lenza do debaty

Box2Mariusz Kałużny rozpoczyna koolejny etap kampaniii w formie spotkań bezpośrednich z wyborcami. Planuje podejmować wątki płacy minimalnej, emeryturach, sytuacji przedsiębiorcach.

REKLAMA

Kałużny chciałby także w przestrzeni publicznej rozmawiać z Tomaszem Lenzem i rozpocząć debatę o m.in. konstytucji i demokracji w Polsce oraz “obronie rodziny przed ideologię gender i LGBT”.

Pytam Tomasza Lenza: Czy Toruń będzie tęczowy? Czy pdoobnie, jak prezydent Trzaskowski wprowadziłby kartę LGBT w Toruniu?

Na konferencji obecny był także Zbigniew Rasielewski, kandydat PiS do Senatu.

– Ostatnio miałem okazję rozmawiać z mieszkańcami, którzy mówili, że nie chcą mieszkać jak na Białorusi, twierdząc, że Prawo i Sprawiedliwość zmierza tą drogą. Nie potrafili podać jednak żadnych przykładów na to. Czy świadczy o tym chociażby sobotni Marsz Równości?

Rasielewski apelował także, aby głosować na ludzi, którzy chcą rozwoju Torunia i regionu.

Chciałbym przypomnieć historię budowy mostu im. generał Elżbiety Zawaciej. Kto był przeciwny jego pwostania? Platforma Obywatelska i ówczesny poseł Antoni Mężydło. Apeluję, żeby wybrać rozwój regionu i miasta w głosowaniu 13 października.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *