Jubileusz lubickiego Klubu Seniora [ZDJĘCIA]

Box1 Fotogalerie Lubicz Powiat toruński Wiadomości
fot. Starostwo Powiatowe w Toruniu

W sobotę 1 lutego Klub Seniora Lubiczanie obchodził 25. rocznicę powstania. Na jubileuszu pojawiło się wielu znamienitych gości. Członkowie klubu otrzymali również pieniężny prezent od starosty toruńskiego.

Stowarzyszenie Klub Seniora działa na terenie gminy Lubicz już od 25 lat. Okrągła rocznica była świetną okazją do wspólnego świętowania wielu lat sukcesów. Na spotkaniu pojawił się minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, starosta toruński Marek Olszewski, radny Leszek Syroka, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury oraz władze gminne i sołtysi.

REKLAMA

Członkowie stowarzyszenia codziennie udowadniają, że aktywność ludzi starszych nie kończy się wraz z przejściem na emeryturę – mówił Marek Olszewski, starosta toruński.

Nie zabrakło gratulacji i wyrazów uznania oraz życzeń dalszych sukcesów i pomyślności w życiu prywatnym. Przewodnicząca Apolonia Strzelecka odebrała od starosty toruńskiego czek w wysokości 1200 złotych. Prezent ma zostać przeznaczony na kolejną wycieczkę seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *