Jeszcze tylko przez godzinę możesz zarejestrować się jako dawca szpiku w Złejwsi Wielkiej!

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
Fot. Pixabay

Już tradycyjnie przedświątecznie Zławieś Wielka poszukuje potencjalnych dawców szpiku wraz z fundacją DKMS. Dziś w Zespole Szkół mnóstwo pokazów i innych atrakcji.

-VI Mikołajkowy Dzień Dawcy Szpiku połączony z poborem krwi w Zlejwsi Wielkiej, to impreza która łączy pokolenia od seniora po malucha – piszą organizatorzy. -Nie tylko pomagamy chorym, którym potrzeba krwi lub przeszczepienia szpiku. Każdy kto odda krew danego dnia bierze udział w loterii fantowej gdzie do wygrania między innymi bilety do kina na basen, lodowisko oraz wiele cennych nagród, Również edukujemy na temat pierwszej pomocy w połączeniu z zabawą oraz dla najmłodszych czekają warsztaty plastyczne i św. Mikołaj który ma niespodzianki dla każdego. Dla seniorów czekają specjaliści z zakresu dietetyki oraz bezpłatne pudełka życia. Każdy gość jest mile widziany! . Z okazji 100lecia PCK każdy może się zmierzyć z wiedzą na temat tej instytucji w quizie.

REKLAMA

Tagged
Anna Zglińska
Historyczka, technik informatyk, okazjonalnie archiwistka. Zaczynała od pisania po ławkach w szkole, prowadzenia bloga, potem w "Nowościach", dziś w "Poza Toruń" i "Tylko Toruń". Ukradkiem zbiera materiały do książki... kucharskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *