Jest praca w Wielkiej Nieszawce. Kogo potrzebują?

Box2 Wiadomości Wielka Nieszawka
fot. Urząd Gminy Wielka Nieszawka

Aż osiem stanowisk jest do obsadzenia w Urzędzie Gminy Wielka Nieszawka. Właśnie zostały rozpisane konkursy na trzy stanowiska urzędnicze: ds. geodezji i gospodarki gruntami, ds. ochrony środowiska, rolnictwa i usług wodnych oraz ds. inwestycji.

“Urząd Gminy w związku z nieobsadzeniem i niedoborem ok. 8 stanowisk w gminie zaczął poszukiwać kandydatów do pracy, na początek: na stanowisko urzędnicze ds. geodezji i gospodarki gruntami, na stanowisko urzędnicze ds. ochrony środowiska, rolnictwa i usług wodnych, na stanowisko urzędnicze ds. inwestycji” – informuje strona facebookowa Gmina Nieszawka – Społeczność.

REKLAMA

Konkursy na te stanowiska zostały już rozpisane. Ogłoszenia można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej gminy Wielka Nieszawka.Jakie trzeba spełnić kryteria? Wykształcenie wyższe nie jest konieczne. Trzeba wykazać się jednak m.in. znajomością przepisów dotyczących obsadzanego stanowiska czy też umiejętnością obsługi komputera.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *