Jest praca w gminie Chełmża. Szukają dyrektora szkoły

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk/zdjęcie ilustracyjne

Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie, kasjera i ds. zagospodarowania terenów oraz programów środowiskowych – na te stanowiska w gminie Chełmża trwają konkursy. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby do nich przystąpić?

Wójt gminy Chełmża ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Grzywnie. Kandydaci muszą spełnić szereg warunków i przedstawić wiele dokumentów m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówki w Grzywnie.

REKLAMA

Szczegółowe warunki są dostępne na stronie internetowej urzędu gminy. Kandydaci mogą się zgłaszać do 28 marca.

W gminie Chełmża poszukiwany jest też referent ds. księgowości w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół Gminy Chełmża. Trzeba sie wykazać wykształceniem średnim ekonomicznym i rocznym stażem w jednostkach administracji samorządowej, a także wiedzą dotyczącą finansów publicznych, rachunkowości. Dokumenty można składać do 19 marca. Szczegóły TUTAJ.

Urząd Gminy Chełmża chce też zatrudnić kasjera. Wymogi to m.in. wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia), znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych, rachunkowości, ustroju i kompetencji samorządu gminnego. Aplikacje należy składać do 21 marca. Więcej informacji na stronie urzędu.

Ponadto urząd szuka osoby na stanowisko ds. zagospodarowania terenów oraz programów środowiskowych. Kandydaci muszą wykazać się m.in. wykształceniem wyższym (kierunki techniczne, administracja, ochrona środowiska) i znajomością zagadnień z ochrony środowiska i procesów inwestycyjnych. Ogłoszenie jest dostępne TUTAJ.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *